Doradzimy, poszukamy,
sprowadzimy, 
zamontujemy.

Poznań - palniki, turbiny, kotły, agregaty, elektrociepłownie

 • Poszukujesz używanego palnika gazowego, palnika na olej przepracowany lub szukasz kogoś do regeneracji turbiny? A może szukasz wyposażenia do suszarni drewna lub suszarni kukurydzy? Chcesz zakupić turbinę parową,  kocioł parowy lub wytwornicę pary z zagranicznego rynku wtórnego, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

  Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców i firm z Warszawy i okolicznych miejscowości ( Września, Środa Wielkopolska, Śrem, Piła, Chodzież, Gniezno, Wronki, Kościan, Grodzisk Wielkopolski).


  W naszej ofercie znajdziesz: 

  • Palniki gazowe, palniki olejowe, palniki gazowo-olejowe - w większości niemieckiej firmy Weishaupt, światowego lidera wśród producentów palników. Prowadzimy sprzedaż nowych oraz używanych części zamiennych do palników, serwis, a także zajmujemy się transportem oraz montażem tych urządzeń.


  • Turbiny parowe, turbiny gazowe - wszystkie oferowane przez nas urządzenia były odpowiednio serwisowane. W ramach sprzedaży turbin służymy doradztwem technicznym, jak równiez pomocą w tłumaczeniu dokumentacji. Zajmujemy się również regeneracją turbin.  • Elektrociepłownie - oferujemy nowe oraz używane elektrociepłownie pochodzenia głównie niemieckiego. Każda z proponowanych elektrociepłowni jest w pełni sprawna, posiada kompletną dokumentację techniczną. istnieje możliwość zakupu całej ciepłowni lub poszczególnych jej elementów. Oferujemy markowe kotły takich firm jak Standardkessel, turbiny Siemens, szafy sterujące oraz inne elementy wyposażenia ciepłowni, często mało używane lub będące elementami zastępczymi na wypadek awarii.
  • Oferujemy nie tylko demontaż, transport oraz ponowny montaż elektrociepłowni w kraju, zajmujemy się całą logistyką, tłumaczeniami, pośrednictwem w handlu oraz modernizacją ciepłowni już istniejących.


  • W sprzedaży posiadamy również wytwornice pary, silniki gazowe, silniki olejowe, agregaty prądotwórcze, pompy olejowe.


  Staramy się aby oferta na naszej stronie była możliwie aktualna, jeśli nie znalazłeś urządzenia, które Cię interesuje, napisz do nas już dziś, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.jeśli Ci wygodniej - spotkajmy się w Poznaniu

Dlaczego my?

Granice kontynentów nie stanowią dla nas problemu. 

Służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, montażu, transportu oraz serwisu oferowanych przez nas urządzeń.

Prowadzimy pośrednictwo w handlu zagranicznym, organizujemy transport, a nawet prowadzimy negocjacje cenowe w imieniu Twojej firmy. Nasz specjalista zadba o dopełnienie wszelkich formalności - będzie reprezentował Twoją firmę na miejscu transportu, skoordynuje załadunek urządzenia, dobierze optymalną trasę przejazdu.

Zawsze służymy pomocą oferując darmowe doradztwo.  Napisz już dziś, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com