SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POMOŻEMY CI WYBRAĆ

Służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu oferowanych przez nas urządzeń.

Prowadzimy pośrednictwo w handlu zagranicznym, organizujemy transport, a nawet prowadzimy negocjacje cenowe w imieniu Twojej firmy.

Granice kontynentów nie są dla nas problemem. Zawsze służymy pomocą oferując darmowe doradztwo. 


Napisz już dziś, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Lokalizacja

Wąbrzeźno

woj. kujawsko-pomorskie


E-mail

radhand@op.pl

Telefon

+48 510 130 451
Radhand -  to rodzinna firma, której początki sięgają 1994 roku. 


Działamy w dziedzinie technologii energetycznych na rynku wtórnym. 

Głównym przedmiotem działalności firmy są używane palniki przemysłowe i kompaktowe (tj. gazowe, olejowe, gazowo – olejowe) niemieckiej firmy Weishaupt, która jest wiodącym na rynku światowym producentem palników. Prowadzimy również sprzedaż części nowych i używanych do ww. palników. 


Przez cały okres istnienia nasza firma intensywnie rozwija się, poszerzając swój asortyment i zakres działania. Nazwa firmy również ulegała transformacji. W 2007 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o używane kotły parowe, wytwornice pary, turbiny parowe oraz kompletne obiekty energetyczne. 

Oferowany przez nas asortyment pochodzi w 99 % z niemieckiego rynku wtórnego i, co niezwykle istotne, dajemy pewność, że był on odpowiednio serwisowany przez cały okres użytkowania.

NASZA LOKALIZACJA

Nasza hala serwisowa oraz magazyn znajduje się w Wąbrzeźnie, w  centralnej Polsce, w woj. kujawsko - pomorskim. Miejscowość położona jest w sąsiedztwie autostrady A1 , około 150 km od Gdańska, 200km od Warwszawy, 220km od Poznania. Do najbliższego lotniska w Bydgoszczy jest około 70km. 

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com