SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAŁATWIMY CO TRZEBA!

ELEKTROCIEPŁOWNIE

Oferujemy nowe oraz używane elektrociepłownie pochodzenia głównie niemieckiego. Każda z proponowanych elektrociepłowni jest w pełni sprawna, posiada kompletną dokumentację techniczną. Istnieje możliwość zakupu całej ciepłowni lub poszczególnych jej elementów. Oferujemy markowe kotły takich firm jak Standardkessel, turbiny siemens, szafy sterujące oraz inne elementy wyposażenia ciepłowni, często mało używane lub będące elementami zastępczymi na wypadek awarii. 

Rynek elektrociepłowni w Niemczech i Europie Zachodniej przechodzi gruntowną modernizację. Z jednej strony rozwnięte gospodarki już od dawna inwestują w odnawialne źródła energii i będą kontynuować swoją politykę w nadchodzących latach, z drugiej strony dotknięte są trudnościami w zdobywaniu paliw dla istniejących ciepłowni. Brak odpowiedniej ilości biomasy i trwała tendencja w inwestycje w zieloną energie wymusza zamykanie ciągle sprawnie działających elektrociepłowni. 

W innej sytuacji znajduje się rynek polski. Duża liczba firm produkcyjnych jest w stanie dostarczyć ciepłowniom wymaganej ilości surowca. Mogą nim być wszelkie odpady meblarskie, śmieci ( przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń) czy wreszcie ogólnodostępny w kraju pelet.


Dodatkowym aspektem jest konieczność wymiany wysłużonych elektrociepłowni węglowych na nowsze, bardziej ekologiczne ciepłownie gazowe, olejowe, czy na biomasę w związku z wymogami ograniczenia emisji dwutlenku węgla do 2020 roku. 


Oferujemy nie tylko demontaż, transport oraz ponowny montaż elektrociepłowni w kraju, zajmujemy się całą logistyką, tłumaczeniami, pośrednictwem w handlu oraz modernizacją ciepłowni już istniejących.


Oferujemy sprzedaż kompletnych, używanych elektrociepłowni d 0,5 mw do 15-20 mw.EnergociepłowniaNa biomasę

energociepłownia na biomasę

Kompletna energociepłownia na biomasę.

Moc: 2,3 MW

Rok: 2008

Kocioł parowy Weiss z rusztem schodkowym 12t/h

36 bar

470 st. C z ekonomizerem

Przegrzewacz

Cyklon

Filtr workowy

Turbina parowa kondensacyjno upustowa MAN o mocy 2,3 MW

Wymiennik ciepła 8MW, 144 st. C, 1,75 bar


Aktualna oferta

UWAGA - bardzo staramy się aby oferta na tej stronie była aktualna, jednak często sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Jeśli nie widzisz tu sprzętu jakiego szukasz - napisz do nas, być może urządzenie które jest Ci potrzebne właśnie ustawiamy na regale.

Dlaczego my?

Granice kontynentów nie stanowią dla nas problemu. 

Służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, montażu, transportu oraz serwisu oferowanych przez nas urządzeń.

Prowadzimy pośrednictwo w handlu zagranicznym, organizujemy transport, a nawet prowadzimy negocjacje cenowe w imieniu Twojej firmy. Nasz specjalista zadba o dopełnienie wszelkich formalności - będzie reprezentował Twoją firmę na miejscu transportu, skoordynuje załadunek urządzenia, dobierze optymalną trasę przejazdu.

Zawsze służymy pomocą oferując darmowe doradztwo.  Napisz już dziś, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com