Palniki

     W swojej ofercie posiadamy szeroką paletę modeli palników firmy Weishaupt, które charakteryzują się długą żywotnością, wysoką niezawodnością pracy oraz łatwym dostępem do części zamiennych. 

    Szeroki zakres mocy od 50 KW do 15000 KW (15 MW) umożliwia niemal nieograniczone możliwości zastosowania, m.in.:
  • w ogrzewaniu budynków, 
  • w przemysłowych instalacjach grzewczych, 
  • w trudnych zastosowaniach specjalnych. 


     Palniki są przeznaczone do współpracy z kotłami grzewczymi, parowymi, nagrzewnicami powietrza oraz nowoczesnymi instalacjami. 

Łatwy dostęp do poszczególnych elementów i części zamiennych umożliwia przeprowadzenie szybko i bezpiecznie prac serwisowych oraz ponownego uruchomienia palnika. 


     Oferowane przez nas palniki są całkowicie sprawne, po pełnym serwisie w Niemczech, tzn. były serwisowane do wyłączenia z eksploatacji. 
Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w demontażu palników, jak również my sami je demontujemy. Po przywiezieniu do kraju nasza firma sprawdza zakupione palniki, tzn. uruchamia je i poddaje przeglądowi oraz dostosowuje je do pracy z innymi urządzeniami, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. 

     Wykonujemy również szafy sterujące do palników oraz prowadzimy sprzedaż części nowych i używanych do ww. palników. Dajemy gwarancję na każdy sprzedawany przez nas palnik. 

    Staramy się posiadać w ciągłej sprzedaży palniki o mocy od 50 KW do 15000 KW. 

Oferowane na stronie internetowej palniki są zawsze dostępne.
Jeśli w ofercie nie ma produktu, który Cię interesuje - napisz do nas, zajmiemy się tym. 

Zawsze darmowe doradztwo

Napisz do nas! Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
tel. +48 510 130 451